Advertisement 1

Advertisement 1

SPECIAL PRICES for the first to place here an ADVERTISEMENT, related to wine or wine tourism. 0876686339, 0877464533 or velikovino@gmail.com

884Коментара

  • Avatar
   Diabetes Freedom Review
   юни 12, 2020

   I have bookmarked your website because this site contains valuable information in it. I am really happy with articles quality and presentation. Thanks a lot for keeping great stuff. I am very much thankful for this site. Diabetes Freedom Review

   • Avatar
    مكافحة حشرات
    яну 13, 2021

    Just wish to state your own post is really as amazing. The actual clarity inside your publish is actually just nice as well as we could presume you're a specialist about مكافحة حشرات this topic. Fine together with your authorization let me personally to seize your own feed to maintain updated along with future publish. Many thanks the zillion as well as make sure you continue the actual rewarding function.

    • Avatar
     окт 24, 2022

Programy dostępne z anteny satelitarnej

Każdy z nas wieczorem może dobrze bawić się oglądając kabarety i komedie na kanałach nadawanych przez Polsat Box, Canal+ oraz z cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2. Wystarczy tylko telefonicznie zamówić autoryzowanego instalatora, który wykona profesjonalnie wykona ustawienie anteny satelitarnej cyfra oraz dostarczy dekoder cyfrowy z kartą abonencką

Dekodery Polsat Box ze sterowaniem głosowym


W dekoderach satelitarnej telewizji cyfrowej Polsatu uruchomiono rozszerzoną funkcję sterowania głosowego, wystarczy na pilocie zdalnego sterowania wcisnąć przycisk z ikoną mikrofonu i wydać odpowiednią komendę. Za pomocą głosu można przełączać kanały, uruchamiać aplikację Polsat Box GO czy też Disney+, regulować poziom dźwięku, uruchamiać i zatrzymywać nagrywanie a także sterować przeglądaniem Programu TV na ekranie telewizora. Funkcjonalność dostępna jest wyłącznie w dekoderach Polsat Box 4K oraz Lite 4K i została zaimplementowana wraz z ostatnią aktualizacją oprogramowania systemowego (firmware)


Czy trzeba podłączyć dekoder Polsatu do internetu ?


Korzystanie z komend głosowych wymaga połączenia dekodera Polsat Box z internetem (przez Wi-Fi lub złącze LAN), jeśli zależy nam tylko na oglądaniu telewizji i obsłudze tylko za pomocą pilota, wystarczy podłączenie kablem koncentrycznym do anteny satelitarnej cyfra.tv ®, nie będziemy mieli również dostępu do funkcji zamawiania filmów (VOD) oraz nagrywania kanałów telewizyjnych w chmurze. Natomiast po ostatniej aktualizacji, do dekodera możemy podłączyć dysk twardy HDD lub SSD i tam rejestrować swoje ulubione programy, maksymalny czas zapisu będzie zależny od pojemności pamięci dyskowej. Z dekoderami 4K współpracują tylko dyski twarde ze złączem SATA i tylko po umieszczeniu w specjalnej, wysuwanej kieszeni znajdującej się w obudowie dekodera.


Czy Polsat oferuje dyski twarde do swoich dekoderów ?


Tylko do starszych modeli, czyli HD2000, HD3000, HD5000, jest to dysk oznaczony symbolem DTU 320, w nowych dekoderach 4K możemy zastosować tylko własny dysk (wcześniej wspomniane dyski nie będą współpracowały z modelami 4K)


Nagrywanie w chmurze z dekodera Polsatu


Najnowsze modele dekoderów 4K Polsatu umożliwiają nagrywanie wybranych programów w chmurze (czyli wirtualnych dyskach z którymi dekoder łączy się przez internet), do wyboru są dwa warianty tej usługi: nPVR Start z pakietem 100 godzin nagrań na miesiąc za 5 zł oraz nPVR Max z pakietem 1500 godzin na cztery miesiące za 15 zł. Niestety nie nagramy wszystkich kanałów, operator wraz z zakupem usługi udostępnia listę kanałów, które można zapisywać w chmurze, dlatego opcja własnego dysku HHD lub SDD podłączonego do dekodera wydaje się atrakcyjniejsza. W sumie jeśli nie zdecydowaliśmy się na telewizję internetową tylko korzystamy z własnej anteny satelitarnej cyfra.tv ® to całkiem logiczne, że raczej nie będziemy zainteresowani zakupem usług dostępu do nagrań przez internet.

cyfra

cyfra